Hasta Bakımı

Hasta refakatçilerimiz hastalar için özenle seçilmekte olup hastalığı süresince hastanın tüm bakımlarını ve ihtiyaçlarını üstlenerek hastanede yanında olur

Hastalarınız Emin Ellerde

Hasta Bakımı Konusunda Hasta Yakınlarına Öneriler. Eşiniz ya da bir yakınınız Alzheimer hastası ise ve siz ona bakmak durumundaysanız mutla uzman danışmanlarımızdan bilgi alınız

Ankara Hasta Bakımı Hizmetleri

Güvenilir Hizmet

Hasta refakatçilerimiz hastalar için özenle seçilmekte olup hastalığı süresince hastanın tüm bakımlarını ve ihtiyaçlarını üstlenerek hastanede yanında olur. Hasta refakatçi personellerimiz profesyonel şekilde çalışarak hastalara yardım eder.

Ankara Sağlık Hizmetleri Bakımı

Kaliteli Hizmet

Yabancı Hasta Bakıcı personelimiz, alanında eğitim almış olup gerekli tüm sertifikalara sahiptirler

Yaşlı Bakımı

Yaşam biçimleri, ruhsal durumları değerlendirilmeli ve sağlık problemleri varsa doktor kontrolünde olması gerekmektedir.

Yaşlı Bakım Hizmetleri

Evde yaşlı bakımı yapılırken özellikle yaşlıların yaşadıkları ortama özen ve ilgi gösterilmelidir.

Ankara Yaşlı Bakımı Hizmetleri

Şefkatli Hizmet

Temizliği ihmal edilmemeli, tıpkı çocuklarınıza ve kendinize gösterdiğiniz özeni onlarında her tür bakımını yaparken ve ihtiyaçlarını giderirken göstermelisiniz.

Ankara Yatan Hasta Sağlık Hizmetleri

Uzman Ekip

Fiziksel ve zihinsel olarak gerilemeye maruz kalan yaşlılar, yaş aralığı fark etmeksizin belirli bir tedavi sürecine dahil olan ve tedavi sonrası bakıma ihtiyaç duyan bireyler, doğuştan ve kaza sonucu kişisel gereksinimlerini yerine getirme kabiliyetleri bulunmayan bireyler için hasta bakıcı hizmetlerine başvurulmaktadır.

Çocuk & Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcılarda profesyonelliği etkileyen en önemli şey bakıcıların kişiler özellikleri olmaktadır, iyi bir bebek bakıcısı sakin, sabırlı, şefkatli, huzurlu, güler yüzlü, dürüst, çocukları seven, samimi, güvenilir ve tamamen iletişime açık olan birisi olmalıdır

Çocuk ve Bebek Bakımı

Konusunda uzman ve deneyimli bakıcılar tarafından çocuklarınıza farklı ve en uygun çözümü sunarak, ihtiyaçları olduğunda ilk akla gelen çözüm ortağı olmaktır.

Ankara Çocuk Bakımı

Hoşgörülü Yaklaşım

Ailelerin güvenilir ve bebekleri için verimli olan bakıcı bulmaları günümüz şartlarında oldukça zorlaşmış bir haldedir. Ancak bu alanda verdiği hizmetleri ile anne ve babaların gönlünü rahat ettiren çocuk bakımında hizmet verdiğimiz Ankara Çocuk Bakıcısı hizmetinde bebekleriniz için en iyi bakım sunmaktadır.

Ankara Bebek Bakımı

Uyumlu Ekip Çalışması

Çalışan anneler in bebekleri için verilen hizmetler sağlık ve eğitim kurallarına uygun olarak verilmektedir. Küçücük ilgiye ve sevgiye ihtiyacı olan bebeklerinize en az sizler kadar özen gösteren temin ettiği bakıcıların dikkat ettiği en önemli detaylardan biridir. Bu hayatta kıymet verdiğiniz değerli evlatlarınıza sizler uzaktayken en iyi şekilde bakımlarını üstlenmek bu alanda Ankara bebek bakıcının başarı ile sürdürdüğü çalışmalarıdır.

Oyun Ablası

Mira Danışmanlık Bakıcı olarak, ailemizin beklentilerini öğreniyoruz. Ailemizin beklentilerine ve kriterlerine uygun bir iş ilanı hazırlıyoruz. Hem iş ilanına başvuran hem de veri tabanımıza önceden kaydolan tüm oyun ablası ve bakıcıların özgeçmişlerini inceliyoruz.

Oyun Ablası

Çocuklarımız erken çocukluk döneminde ikinci bir dili çok daha hızlı öğrenebiliyor. Bu dönemde İngilizce bilen bir bakıcı ya da İngilizce bilen bir abla ile çocuğumuzun vakit geçirmesini ve sürekli İngilizce konuşmasını öneriyoruz.

Ankara Oyun Ablası

Çocuk Gelişimi

Bebek ya da çocuk bakımı konusunda deneyimli, yabancı ise çalışma ve oturma izinleri alınmış, genel sağlık kontrolünden geçmiş, İngilizce bilen ve referanslı bakıcıları tercih ediyoruz.

Oyun Ablası Ankara

Kişisel Gelişim

Bebeğimizin ya da çocuğumuzun beslenmesine, günlük bakımına, bulunduğu ortamın hijyenine, zihinsel ve fiziksel gelişimine özen gösterecek, sabırlı, sakin, güler yüzlü, titiz, sevgi dolu, güvenilir ve işinde uzman İngilizce bilen bakıcı / abla adaylarını belirliyoruz

Hemşire Hizmeti

Hemşirelik hizmetlerimiz hastalar için özenle seçilmekte olup hastalığı süresince hastanın tüm bakımlarını ve ihtiyaçlarını üstlenerek hastanede yanında olur. Hasta Hemşirelik Hizmeti veren personellerimiz profesyonel şekilde çalışarak hastalara yardım eder.

Hemşirelik Hizmetleri

Yabancı personelimiz, Hemşirelik alanında eğitim almış olup gerekli tüm sertifikalara sahiptirler

Ankara Hemşirelik Hizmetleri

Sertifikalı Kadro

Fiziksel ve zihinsel olarak gerilemeye maruz kalan yaşlılar, yaş aralığı fark etmeksizin belirli bir tedavi sürecine dahil olan ve tedavi sonrası bakıma ihtiyaç duyan bireyler, doğuştan ve kaza sonucu kişisel gereksinimlerini yerine getirme kabiliyetleri bulunmayan bireyler için Hemşirelik hizmetlerine başvurulmaktadır.

Hemşire Hizmeti Ankara

Güvenilir Hizmet

Hemşire hizmetlerinde güven, hasta yakınlarının en çok önem verdiği konular arasında yer almaktadır. Kendilerinin bulunamayacakları ortamlarda, hemşire ile hastanın baş başa kalacak olması da yakınları tedirgin eden etkenler arasındadır. Mira Danışmanlık bünyesinde yer alan hemşireler, öncelikle hasta yakınları ile güven bağlarını sağlamlaştırmaktadır. Mira Danışmanlık, hemşire hizmetlerinde güvenebileceğiniz başlıca adresler arasında yer almaktadır.